دنتال گارانتی - سال نو مبارک

محصولات وودپیکر WOODPECKER

محصولات وودپیکر

شرکت های زیادی هستند که در سراسر دنیا انواع محصولات و تجهیزات دندانپزشکی را تولید می‌کنند. البته به دلیل رقابتی که با یکدیگر دارند، هر روزه استانداردهای بیشتری را برای تولیدات خود استفاده می کنند و قطعات با کیفیتی را برای تولید به کار می برند. برند وودپیکر یکی از برندهایی است که در سطح جهان مشهور شده است. و بهترین تجهیزات و انواع تجهیزات ایمنی را تولید می کند. محصولات وودپیکر با رشد خوبی که دارد. در چند سال اخیر توانسته یکی از شرکت‌ هایی باشد که بازار را در دست بگیرد.

تجهیزات دندانپزشکی در این حرفه اهمیت زیادی دارند و اگر پزشک از ابزار و تجهیزات ایمن و مطمئن و با کیفیتی استفاده نکند، نمی تواند در این حرفه موفق شود. مهمترین راه برای رسیدن به کسب و کار پر رونق در دندانپزشکی استفاده از تجهیزاتی است که باعث رضایت بیمار شود.

شرکت وودپیکر تمامی تجهیزات خود را با فناوری بروز و به طور دقیق تولید می کند و برای دندانپزشکان فضای رقابتی خوبی را ایجاد کرده و حتی شرکت های دیگری که به تولید تجهیزات دندانپزشکی مشغولند هم به رقابت با این شرکت می پردازند.

تولیدات شرکت وودپیکر

این شرکت محصولات بسیار وسیعی دارد و تجهیزات بسیار زیادی را تولید می کند. تجهیزات این شرکت توسط شرکت های زیادی به فروش می رسد و به دلیل اینکه یک کالای وارداتی محسوب می شوند قیمت آن ها از کالاهای داخلی بیشتر است؛ اما کیفیت مطلوبی دارند. این شرکت بزرگترین جرمگیرهای جهان را تولید می کند و لایت کیورهای LED نسل سه در این شرکت به بهترین نحو تولید می شوند. این کمپانی ۳۲ سال است که علاوه بر تولید و فروش تجهیزات دندانپزشکی، پشتیبانی از این وسایل را هم انجام می دهد و ابزاری را تولید می کند که مهمترین نقش را در حرفه دندانپزشکی دارند.

از سال ۲۰۲۱ که این شرکت به حرفه تصویربرداری راه پیدا کرد، اسکنر فسفرپلیت و سنسور داخلی دهان را تولید کرد و سهم بزرگی در بازار رقابت با شرکت های دیگر از آن او شد. این تجهیزات با کیفیت بسیار بالایی در این شرکت تولید می شوند.

دستگاه پیزوسجری، موتور ایمپلنت، موتور الکتریکی، آنگل پرافی، دستگاه ایرفلو، توربین دندانپزشکی، آبچوراتور، گوتا کاتر و… از جمله تولیدات این شرکت بزرگ به حساب می آیند که در بازار به راحتی قابل خریداری هستند. این محصولات به صورت آنلاین هم به فروش می رسند.

برخی از محصولات برند ووپیکر:

پیزوسرجری Woodpecker وودپیکر مدل US-II (دو هندپیس) اندوروتاری وودپیکر WOODPECKER مدل Endo Gold LED اندوروتاری وودپیکر WOODPECKER مدل ENDO SMART اندوروتاری وودپیکر WOODPECKER مدل ENDO SMART PLUS

برای مشاهده تمامی محصولات برند وودپیکر اینجا کلیک کنید.

خرید آنلاین انواع محصولات وودپیکر

انواع تجهیزات دندانپزشکی در هر برند هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری به فروش می رسند. بسیاری از مشتریان امروزه از خرید آنلاین و غیرحضوری استفاده می کنند. شرکت های زیادی هستند که این تجهیزات را به صورت آنلاین به فروش می رسانند و خرید از این شرکت ها کار ساده ای است. کافی است شما به سایت شرکت موردنظر بروید و دستگاه مناسب را انتخاب کنید سپس با پرداخت هزینه آن را درب منزل تحویل بگیرید. اما معتبر بودن سایت را فراموش نکنید.

دوام و طول عمر تجهیزات وودپیکر

یکی از دلایل مهمی که در سراسر دنیا محصولات وودپیکر، دندانپزشکان زیادی را مشتاق خرید کرده است دوام و طول عمر بالای این تجهیزات است. این امر باعث شده که حین کار هیچ گونه مشکلی برای تجهیزات به وجود نیاید. رضایت دندانپزشکان را جلب کند. تمامی تجهیزاتی که در این کمپانی تولید می شود با استانداردهای بین المللی و بهترین فناوری روز به بازار وارد می شود و هیچ تجهیزاتی را نمی توانید از این برند، بدون کیفیت پیدا کنید. در این کارخانه تمامی اطلاعات روز دنیا در به کارگیری روش های تولید، استفاده می شود تا تجهیزات به بهترین نحو تولید شوند و در اختیار مشتریان قرار گیرند.

جمع بندی

شاید خودتان در بسیاری از مطب های دندانپزشکی این برند را مشاهده کرده باشید. اگر از دندانپزشکان سوال کنید آن ها این برند را با رضایت کافی استفاده می کنند. هدف این شرکت از ابتدا رضایت مشتری و تولید مقرون به صرفه و استفاده بهینه از انرژی بوده است. و الان برای تولیدات خود این اهداف را در نظر می گیرد تا بتواند بهترین تولیدات را وارد بازار کند. تجهیزات این شرکت به ۱۳۴ کشور صادر می شود که آمار بسیار خوبی است. امیدواریم با مطالب بالا شناخت بهتری نسبت به برند وودپیکر پیدا کرده باشید و از این تجهیزات منحصر به فرد استفاده کنید.

icon-angle icon-bars icon-times