با ما در تماس باشید : 02166124030 | 02166931030
دنتال گارانتی

نماینده فروش محصولات وودپیکر WOODPECKER

نماینده فروش محصولات وودپیکر

برند وودپیکر یکی از برندهای مطرح در حوزه تولید تجهیزات دندانپزشکی است که با تولید محصولات با کیفیت، توانسته در بازار بین المللی و همچنین ایران جایگاه مهمی داشته باشد. WOODPECKER طیف گسترده ای از محصولات دندانپزشکی را از جمله جرمگیر، لایت کیور، اپکس فایندر، موتور اندو، اسکنر فسفرپلیت، موتور الکتریکی، آنگل پرافی، دستگاه ایرفلو و … را تولید می کند و ما در دنتال گارانتی تمامی تجهیزات وودپیکر را به عنوان نماینده فروش محصولات وودپیکر عرضه، و خدمات پس از فروش آن را با بهترین گارانتی ارائه می نماییم.

در این ادامه این مقاله تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد محصولات وودپیکر برای تصمیم گیری آسانتر در خرید تجهیزات دندانپزشکی این برند به شما ارائه می شود.

نماینده فروش محصولات وودپیکر همراه با معرفی محصولات جدید

معرفی نماینده فروش محصولات وودپیکر در ایران

برند وودپیکر یکی از برندهای چینی و مطرح در سطح جهان است و انواع تجهیزات دندانپزشکی در این شرکت تولید می شود. این برند توانسته در بازار، رقابت زیادی را با شرکت های دیگر ایجاد کند. شرکت وود پیکر یکی از شرکت‌هایی است که انواع تجهیزات جرم گیری با بهترین فناوری های روز دنیا را تولید و به سراسر دنیا عرضه می کند.

در مطب دندانپزشکی نیاز به تجهیزاتی است که دندانپزشک بتوانند به راحتی کارهای مختلف را برای درمان دهان و دندان انجام دهد. اگر تجهیزات کیفیت خوبی نداشته باشند، دندانپزشک نمی‌تواند به راحتی کار خود را انجام دهد و موجب رضایت مشتریان نمی‌شود. استفاده از یک برند معتبر و خوب می‌تواند هم موجب رضایت مشتری و هم رضایت دندانپزشک شود. اگر دقت کرده باشید شاید در بسیاری از مطب های دندانپزشکی  تجهیزاتی را برند وودپیکر را دیده باشید. که با طول عمر و دوام بالایی که دارند در بازار با بسیاری از برندها رقابت می کنند. در این مطلب سعی داریم تا  شما را بیشتر با نماینده فروش محصولات وودپیکر آشنا کنیم.

نماینده فروش محصولات وودپیکر به چه صورتی خدمات را ارائه می دهد؟

محصولات برند وودپیکر برای فروش محصولات خود در هر کشور نیاز به تعدادی نمایندگی دارد تا بتواند انواع تجهیزات خود را به فروش برساند. نمایندگی نقش بسیار مهمی برای مشتریان دارد و می تواند خدمات زیادی را به مشتریان ارائه کند. مثلا هرگونه پشتیبانی که توسط کمپانی اصلی انجام می شود را می توان از نمایندگی های مجاز آن محصول طلب کرد. البته باید حتما آموزش های لازم را دیده باشند و توجیه کاری بشوند تا بتوانند خدمات را ارائه دهند.

شرکت وودپیکر در ایران نمایندگی های زیادی دارد که انواع تجهیزات را با بهترین کیفیت و خدمات در اختیار مشتریان قرار می دهند. خرید از این شرکت ها هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری امکان پذیر است. از آن جایی که خرید غیر حضوری مزیت های زیادی نسبت به خرید حضوری دارد، توصیه می کنیم این روش خرید را انتخاب کنید و یک نمایندگی را برای خرید خود انتخاب کنید که در نزدیک ترین محل به محل زندگی شما باشد. این موضوع باعث شده تا سرعت خدمات افزایش پیدا کند و کالای خریداری شده شما در کمترین زمان ممکن به دست شما برسد.

شرکت وودپیکر چه تجهیزاتی را تولید می کند؟

انواع تجهیزات جرمگیری با استانداردهای بین المللی توسط وودپیکر تولید می شود که هم مصرف بهینه انرژی دارند و هم به دلیل اینکه برای تولید آن ها از بهترین قطعات استفاده می شود طول عمر مناسبی را خواهند داشت. برند وودپیکر در کشور ما دارای چند  نمایندگی محصولات وودپیکر است. تمامی تجهیزات تولید شده توسط این شرکت را به فروش می رسانند. این محصولات شامل لایت کیور، اپکس فایندر، پالپتستر، موتور اندو، اسکنر فسفرپلیت، موتور الکتریکی، آنگل پرافی، دستگاه ایرفلو و… که توسط این برند تولید می شود.

شرکت وودپیکر در بازار امروزی در معرض رقابت با بسیاری از برندهاست و خیلی از افرادی که شناخت کافی از تجهیزات دندانپزشکی داشته باشند می دانند که تلاش این برند از سال ۲۰۲۱ برای تولید تجهیزات پزشکی دیجیتال و تصویری تا چه حد بالا بوده است.

خرید از نمایندگی وودپیکر چه مزایایی دارد؟

وقتی شما کالا را از نمایندگی مجاز یک برند خریداری می کنید، آن محصول با قیمت بهتری به دست شما می رسد. شما می توانید یک کالای خارجی را در کشور خودتان خریداری کنید و این خرید با کمترین هزینه صورت خواهد گرفت.

یک نماینده محصولات وودپیکر تمامی خدمات را ارائه می دهد. اما فروشندگان عادی فقط تجهیزات را به فروش می رسانند و پس از آن دیگر با مشتری در ارتباط نیستند. نمایندگی در کشور می تواند تمامی تجهیزات تولید شده توسط این برند را در اختیار داشته باشد. شما لازم نیست برای پیدا کردن هر یک از محصولات این شرکت به فروشگاه های مختلف سر بزنید. در واقع نمایندگی نقش بسیار مهمی را برای شما ارائه می کند. می تواند به عنوان یک فروشنده تمامی خدمات شرکت را در کشور ارائه دهد.

اگر نمایندگی ها در شهرهای مختلف یک کشور مشغول باشند کار برای مشتریان بسیار راحت تر می شود و نیازی ندارند برای خرید خود از نمایندگی شهرهای دیگر استفاده کنند.

چه کسی بهتر می تواند یک نمایندگی مجاز از محصولات برند وودپیکر داشته باشد؟

ابتدا باید علاقه به این کار وجود داشته باشد و پس از آن به فکر سود زیاد و فروش بیشتر این محصولات باشید. ایجاد یک نمایندگی نیاز به سرمایه و هزینه زیادی دارد که هر شخصی از عهده آن بر نمی آید. فقط افرادی که در این زمینه در کنار سرمایه زیاد خود توانایی و تجربه کافی دارند. می توانند یک نمایندگی محصولات وودپیکر مجاز از این شرکت دریافت کنند. پس از اینکه نمایندگی دریافت شد. مجوز آن نیز از مراجع ذی ربط گرفته شد. باید مکان مناسبی برای فروش این تجهیزات در اختیار باشد.مراقبت از محصولات وودپیکر یکی از مهمترین نکاتی است که هر نمایندگی باید به آن توجه زیادی داشته باشد.

شناخت حدودی از تجهیزات دندانپزشکی هم کمک زیادی به نمایندگی می کند و حداقل اینکه باید با دستگاه ها و تجهیزات مختلف دندانپزشکی آشنایی داشته باشید تا بتوانید یک نمایندگی از این شرکت دریافت کنید و پاسخ گوی مشتریان باشید. برای شخصی که هیچ اطلاعاتی درباره تجهیزات دندانپزکشی ندارد ایجاد نمایندگی کمی دشوار است.

معرفی محصولات دندانپرشکی وودپیکر

شرکت های زیادی هستند که در سراسر دنیا انواع محصولات و تجهیزات دندانپزشکی را تولید می‌کنند. البته به دلیل رقابتی که با یکدیگر دارند، هر روزه استانداردهای بیشتری را برای تولیدات خود استفاده می کنند و قطعات با کیفیتی را برای تولید به کار می برند. برند وودپیکر یکی از برندهایی است که در سطح جهان مشهور شده است. و بهترین تجهیزات و انواع تجهیزات ایمنی را تولید می کند. محصولات وودپیکر با رشد خوبی که دارد. در چند سال اخیر توانسته یکی از شرکت‌ هایی باشد که بازار را در دست بگیرد.

تجهیزات دندانپزشکی در این حرفه اهمیت زیادی دارند و اگر پزشک از ابزار و تجهیزات ایمن و مطمئن و با کیفیتی استفاده نکند، نمی تواند در این حرفه موفق شود. مهمترین راه برای رسیدن به کسب و کار پر رونق در دندانپزشکی استفاده از تجهیزاتی است که باعث رضایت بیمار شود.

شرکت وودپیکر تمامی تجهیزات خود را با فناوری بروز و به طور دقیق تولید می کند و برای دندانپزشکان فضای رقابتی خوبی را ایجاد کرده و حتی شرکت های دیگری که به تولید تجهیزات دندانپزشکی مشغولند هم به رقابت با این شرکت می پردازند.

این شرکت محصولات بسیار وسیعی دارد و تجهیزات بسیار زیادی را تولید می کند. تجهیزات این شرکت توسط شرکت های زیادی به فروش می رسد و به دلیل اینکه یک کالای وارداتی محسوب می شوند قیمت آن ها از کالاهای داخلی بیشتر است؛ اما کیفیت مطلوبی دارند. این شرکت بزرگترین جرمگیرهای جهان را تولید می کند و لایت کیورهای LED نسل سه در این شرکت به بهترین نحو تولید می شوند. این کمپانی ۳۲ سال است که علاوه بر تولید و فروش تجهیزات دندانپزشکی، پشتیبانی از این وسایل را هم انجام می دهد و ابزاری را تولید می کند که مهمترین نقش را در حرفه دندانپزشکی دارند.

از سال ۲۰۲۱ که این شرکت به حرفه تصویربرداری راه پیدا کرد، اسکنر فسفرپلیت و سنسور داخلی دهان را تولید کرد و سهم بزرگی در بازار رقابت با شرکت های دیگر از آن او شد. این تجهیزات با کیفیت بسیار بالایی در این شرکت تولید می شوند.

در معرفی محصولات وودپیکر میتوان به دستگاه های پیزوسجری، موتور ایمپلنت، موتور الکتریکی، آنگل پرافی، دستگاه ایرفلو، توربین دندانپزشکی، آبچوراتور، گوتا کاتر و… اشاره کرد که از جمله تولیدات این شرکت بزرگ به حساب می آیند که در بازار به راحتی قابل خریداری هستند. این محصولات به صورت آنلاین هم به فروش می رسند.

برخی از محصولات برند ووپیکر:

پیزوسرجری Woodpecker وودپیکر مدل US-II (دو هندپیس) اندوروتاری وودپیکر WOODPECKER مدل Endo Gold LED اندوروتاری وودپیکر WOODPECKER مدل ENDO SMART اندوروتاری وودپیکر WOODPECKER مدل ENDO SMART PLUS

جرمگیر پیزوالتراسونیک: UDS-N2, UDS-B LED, UDS-P, D7 LED, D5, D5 LED, D6, DTE PT5, DTE-D3 LED, DTE-D600, U6, UDS-J, UDS-J2 PLUS, UDS-J2 PLUS LED, UDS-K, UDS-K LED, UDS-L, U6 LED, MARATHON, UDS-L FULL, UDS-L LED, UDS-L WATER,

لایت کیور: LED-H, LED-H Ortho, LED-F, LED-F Sim, X-Cure , LUX VI DBA , LED O_LIGHT, iLED II, I_LED, I_LED MAX, I_LED PLUS, LED_D, LUX E_POWER

اپکس فایندر: Ai-Pex, Minpex, WoodpeX I

موتور اندو: EndoSmart, EndoSmart Plus

آبچوراتور و گوتاکاتر: Fi-G, Fi-P

ایریگیشن اولتراسونیک: Endo1

پیزوسرجری: US-II, US-II Eco- ULTRASURGERY

موتور ایمپلنت: Implanter

موتور الکتریکی: MT2

توربین: King Kong

اسکنر فسفرپلیت: Free Scan- I Scan

سنسور آرویجی: u-Sensor, i-Sensor

رادیوگرافی: AI-RAY

موتور پرافی: K-PO Prophy

دستگاه ایرفلو: A-PH Prophy Gun

محصولات Woodpecker فقط با ضمانت شرکت دنتال گارانتی با 24 ماه گارانتی طلائی تعویض قطعات و 10 سال خدمات پس از فروش، عرضه می گردد.

خرید آنلاین تجهیزات دندانپزشکی WOODPECKER از نمایندگی

انواع تجهیزات دندانپزشکی در هر برند هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری به فروش می رسند. بسیاری از مشتریان امروزه از خرید آنلاین و غیرحضوری استفاده می کنند. شرکت های زیادی هستند که این تجهیزات را به صورت آنلاین به فروش می رسانند. دنتال گارانتی به عنوان نماینده فروش محصولات وودپیکر توانسته است با کیفیت بسیار بالا و خدمات پس از فروش عالی محصولات دندانپزشکی برند WOODPECKER را به بهترین به مشتریان ارائه نمایند و فرآیند خرید آنلاین محصولات وودپیکر را برای مشتریان به آسانی میسر سازد.

دوام و طول عمر تجهیزات دندانپزشکی وودپیکر

یکی از دلایل مهمی که در سراسر دنیا محصولات وودپیکر، دندانپزشکان زیادی را مشتاق خرید کرده است دوام و طول عمر بالای این تجهیزات است. این امر باعث شده که حین کار هیچ گونه مشکلی برای تجهیزات به وجود نیاید. رضایت دندانپزشکان را جلب کند. تمامی تجهیزاتی که در این کمپانی تولید می شود با استانداردهای بین المللی و بهترین فناوری روز به بازار وارد می شود و هیچ تجهیزاتی را نمی توانید از این برند، بدون کیفیت پیدا کنید. در این کارخانه تمامی اطلاعات روز دنیا در به کارگیری روش های تولید، استفاده می شود تا تجهیزات به بهترین نحو تولید شوند و در اختیار مشتریان قرار گیرند.

جمع بندی

شاید خودتان در بسیاری از مطب های دندانپزشکی این برند را مشاهده کرده باشید. اگر از دندانپزشکان سوال کنید آن ها این برند را با رضایت کافی استفاده می کنند. هدف این شرکت از ابتدا رضایت مشتری و تولید مقرون به صرفه و استفاده بهینه از انرژی بوده است. و الان برای تولیدات خود این اهداف را در نظر می گیرد تا بتواند بهترین تولیدات را وارد بازار کند. محصولات وودپیکر به ۱۳۴ کشور صادر می شود که آمار بسیار خوبی است. امیدواریم با مطالب بالا شناخت بهتری نسبت به برند  و محصولات وودپیکر پیدا کرده باشید و از این تجهیزات منحصر به فرد استفاده کنید.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

در این مطلب میخوانید

آخرین محصولات

سبد خرید
فروشگاه
0 علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من